Aktuality

Nachádzate sa tu

15. november je Svetový deň boja s rakovinou pankreasu 15. 11. 2018

Ďakujeme pacientskej aliancii NIE RAKOVINE a pacientskemu združeniu EUROPACOLON Slovensko, že v spolupráci s našimi špičkovými odborníkmi šíria osvetu o závažnosti ochorenia, jej nenápadných príznakoch a rizikových faktoroch karcinómu pankreasu.

Cena za vedu a techniku putuje do NOÚ 09. 11. 2018

Za prínos v optimalizácii liečby v klinickom a translačnom výskume u testikulárnych nádorov na Slovensku bol ocenený MUDr. Michal Chovanec.

Kôš plný humoru rozdával smiech v našom ústave 05. 11. 2018

Dnes pacienti na Oddelení radiačnej onkológie privítali zdravotných klaunov. S príchodom ich láskavého humoru a typickými červenými nosmi dobrá nálada priam vtancovala na lôžkové oddelenie rádioterapie.

Zrekonštruovali sme Oddelenie chirurgickej onkológie A 22. 10. 2018

Naši pacienti majú od októbra k dispozícii kompletne zrekonštruované priestory Oddelenia chirurgickej onkológie A, ktoré poskytuje starostlivosť pre pacientov s nádorovými ochoreniami najmä hrubého čreva, konečníka, prsnej žľazy a kože.

Ocenenie TOP Inovácie v zdravotníctve putuje do NOÚ 20. 09. 2018

Primár Gastroenterologického oddelenia, MUDr. Boris Pekárek, PhD. získal ocenenie za zavedenie japonskej metódy na endoskopické odstránenie včasných nádorov v tráviacom trakte na Slovensku.

Stránky