Dnes sa náš tím z NOÚ a Občianskeho združenia na podporu a rozvoj Národného onkologického ústavu zapojil do dobrovoľníckej akcie Naše mesto 2024

07.06.2024
27 firemných dobrovoľníkov zo 6 rôznych spoločností nám pomohli zveľadiť okolie našej nemocnice. Pridajte sa k nám a pomôžte nám vytvárať krásne a liečivé prostredie pre našich pacientov. 

Dnes sa náš tím z Národného onkologického ústavu a Občianskeho združenia na podporu a rozvoj Národného onkologického ústavu s nadšením zapojil do skvelej iniciatívy Naše mesto 2024. Tento rok nám pomáhalo 27 firemných dobrovoľníkov zo 6 rôznych spoločností, ktorí zveľaďovali okolie nášho ústavu.

Naše mesto 2024 je celoslovenská akcia, ktorá spája dobrovoľníkov z rôznych komunít, aby skrášľovali a zlepšovali verejné priestory po celom Slovensku. Jej cieľom je podporiť komunitného ducha a ukázať, že spolu dokážeme veľké veci. 

Naši dobrovoľníci dnes čistili, odhrabávali konáre a porasty, okopávali a vytvárali základy pre komunitnú záhradu. Pre onkologických pacientov je veľmi dôležité mať okolo seba príjemné a pokojné prostredie. Výskumy ukazujú, že pobyt v prírode a zeleň môžu znížiť stres, zlepšiť náladu a podporiť celkovú pohodu, čo môže pozitívne ovplyvniť proces liečby a zotavovania.

Chceme poprosiť všetkých, aby podporili podobné aktivity nášho občianskeho združenia. Vaša pomoc nám umožňuje pokračovať v našej misii a zlepšovať prostredie pre tých, ktorí to najviac potrebujú a ocenia. 

Podporiť nás môžete finančne: https://ozpodporanou.darujme.sk/boj-s-rakovinou/?referral_tag_id=a99bd4…

Ak máte akýkoľvek nápad na nefinančnú pomoc, napríklad viete o ďalších dobrovoľníkoch, ktorí by skrášľovali park, napíšte nám na martina.bencova@nou.sk

Pridajte sa k nám a pomôžte nám vytvárať krásne a liečivé prostredie pre našich pacientov.

Tešíme sa na vašu podporu a ďakujeme všetkým firemným dobrovoľníkom, ktorí sa dnes zapojili:)