dm ženský beh 2019

15.09.2019
Až 80 žien pobežalo za náš ústav

Viac ako len ďalší beh", v tomto duchu sa nieslo sobotné športové popoludnie „dm ženský beh 2019“. Po prvýkrát sa do tejto výnimočnej akcie zapojil aj ženský tím NOÚ v neprehliadnuteľných neónových tričkách, ktorý úspešne zvládol 4 kilometrovú trať po Bratislave. Bežali sestry, lekárky, laborantky, sanitárky, farmaceutky aj kolegyne z administratívy. Naše odhodlané bežkyne, ku ktorým sa aktívne pridala tiež Katarína Zanchetta, vedúca odboru ošetrovateľstva, osobne na štarte privítal generálny riaditeľ NOÚ, Tomáš Alscher a po celý beh im všetkým držal palce.

„Chcem sa srdečne poďakovať  organizátorom za krásne sobotné podujatie, za to, že sme sa ho mohli v tak hojnom počte zúčastniť. Bol to skvelý deň, na ktorom nechýbala príjemná a uvoľnená atmosféra“, podelila sa o jedinečný športový zážitok Terézia Ásványiová, vedúca sestra z Gastroenterologického oddelenia.

Časť štartovného z akcie „dm ženský beh 2019“ poputuje na dovybavenie časti existujúceho športového ihriska, vždy v inej mestskej časti Bratislavy, športovými pomôckami, ktoré slúžia počas roka všetkým športovcom k cielenému rozvíjaniu ich pohybových schopností.

Viac informácii o projekte sa dozviete na: https://www.dm-zenskybeh.sk/o-projekte.html