Pacienti dostanú nové priestory

Nachádzate sa tu

13. 01. 2016
Naše aktuálne rekonštrukčné projekty

V rekonštrukčných prácach a modernizácii ústavu pokračujeme aj v roku 2016. Začali sme s kompletnou rekonštrukciou vstupného vestibulu v hlavnej budove. Na obnovenom mieste prvého kontaktu vznikne centrálny informačný pult - recepcia, pacientom budú tiež k dispozícii priestory na občerstvenie a komfortnejšie sedenie.

Plánujeme obnoviť aj centrálny príjem a evidenciu chorobopisov v Pavilóne radiačnej onkológie. Rekonštrukcia poskytne väčší priestor a rozšírenie príjmových pultov, čím pacienti získajú viac súkromia pri registrácii osobných údajov.

Pokračuje výstavba špecializovaného Centra chirurgie prsníka, ktoré ponúkne najmodernejšie terapeutické postupy a komplexnú starostlivosť v rámci samostatného oddelenia prispôsobeného potrebám žien.

V nadväznosti na finalizáciu projektovej dokumentácie, plánujeme  rozsiahlu obnovou vstupu do areálu ústavu. Jej cieľom je zlepšiť zložitú dopravnú situáciu, zvýšiť kapacitu parkovacích státí, podľa projektu ich pribudne cca 25. Rovnako chceme zrevitalizovať existujúcu parkovaciu plochu a vybudovať novú obchodnú galériu, ktorá bude onkologickým pacientom poskytovať rôzne nové doplnkové služby, napr. parochňové štúdio, predajňu zdravotníckych pomôcok, zdravých doplnkov výživy a ďalšie.